Son Yazılar

karavan360

Karavan360 – Karavan Kiralama Platformu

Karavan360, Türkiye’nin her yerinden tek tıkla karavan kiralamayı mümkün kılan yepyeni bir platform.

Pandemi ile birlikte yaşam tarzımızda çok fazla değişimler yaşandı, çoğumuz uzaktan çalışmaya başladık, evden çıkamaz olduk, bir yerlere kaçıp gitme isteğimiz olsa da bunu yapmak mümkün dahi olmadı çoğu zaman. Kalabalıktan uzak bir yaşam tarzını benimsememizin zorunlu hale gelmesiyle birlikte tatil planlarımızda değişikliğe gitmek mecburi hale geldi, herkes doğaya kaçmaya başladı ve bununla birlikte kamp ve karavanla tatil yapma fikri Türkiye’de yaygınlaştı.

Karavan tatili yapmak bu kadar popüler olmasına karşın kiralık karavan bulmanın ve hızlıca karavan kiralamanın çok zor olduğunun farkına varan Karavan360 ekibi, tüm kiralık karavanları ayrıntıları ile listeleyip, karavan tatilini herkes için ulaşılabilir kılacak bir  sistem geliştirmek için çalışmalara başlamış ve tüm kiralık karavanları bir araya getirmeyi hedeflediklerini belirtmişlerdir. Normalde karavan kiralarken tüm karavan şirketlerini araştırmak, fiyat bilgilerini toplamak ve her birinden değişen ayrıntıları öğrenmek gerekiyordu, fakat Karavan360 sayesinde tek bir platformdan tüm karavanlara ulaşmak mümkün hale geldi.

Karavan360 Kim Tarafından Kuruldu?

Karavan360, Türkiye’nin en büyük seyahat YouTuber’ı Emre Durmuş tarafından kurulmuştur. Hepimizin içinde olan karavan, kahve, kitap hayalini mümkün kılmak için ekibi ile beraber bunu hayata geçirmeye başlamıştır.

Nasıl Çalışır?

Karavan360’ın kullanışlı ara yüzü sayesinde misafirler, saniyeler içinde siteye kayıt olabiliyor ve karavanla seyahat etmek istedikleri şehir, seyahat edecek kişi sayısı gibi bilgileri girerek kendilerine uygun yüzlerce karavana tek tıkla ulaşabiliyorlar. İlgilerini çeken karavanı seçtikten sonra isterlerse karavan sahibiyle mesajlaşarak sorularını yöneltebiliyor ve pratik bir şekilde online ödeme yaparak rezervasyonlarını tamamlayabiliyorlar. 

karavan360 nasıl çalışır

Hedefleri nelerdir?

Karavan360, özellikle önümüzdeki yaz aylarında artış olacağını öngördüğü karavan kiralama taleplerini karşılamayı; hızlı, güvenilir ve pratik şekilde karavan kiralamayı mümkün kılmayı amaçlıyor. 

Bunun yanı sıra sürdürülebilir bir dünya için paylaşımlı hizmetler yaratmanın önemine inanan ekibiyle birlikte, karbon ayak izinin azaltılması ve doğamızın korunması için de birçok çalışma yapmaya hazırlanıyorlar.

Sağladığı hizmetler, misafir memnuniyeti ve listeledikleri binlerce karavan ile karavan kiralama denilince  sektörde ilk akla gelen kuruluş olmayı hedeflediklerini belirtiyorlar. Türkiye’deki her ilde karavan kiralayabilmeyi mümkün kılmak, karavancılık anlayışını geliştirebilmek ve karavan kültürünü daha fazla insana ulaştırmayı hedefliyorlar.

Özellikle son yıllarda kamp yapmaya olan ilgi giderek arttı, bakalım bu yeni girişim karavana olan ilgiyi ne kadar arttıracak ve Türkiye’deki tatil anlayışında nasıl bir değişikliğe yol açacak.

www.karavan360.com

YAZIYI PAYLAŞ
5 2 Oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle
selim
selim
3 ay önce

Platform hala açılmadı merak ediyorum nasıl olacak acaba…